Menu

Must Have Edition

Strona poświęcona kolekcjonerskim, limitowanym i specjalnym wydaniom gier. Rzadkie gadżety i najświeższe informacje z Polski i ze świata.

Dwie nowe gry na C64, zapowiedziano edycje kolekcjonerskie

musthaveedition

Firma Psytronik Software raczej nie jest znana szerszej publiczności, a to ze względu na jej dość niszowe zajęcie jakim jest wydawanie gier na... Commodore 64 i inne Amstrady. Zgadza się, legendarny ośmiobitowiec nie umarł i po dziś dzień ma zarówno wierne grono użytkowników jak i deweloperów, którzy tworzą na niego gry i to w dodatku w pudełkach (sic!).

Brytyjski wydawca niedawno poinformował o uruchomieniu zamówień przedpremierowych dla dwóch swoich kolejnych produkcji (ma w swoim portfolio całkiem pokaźną liczbę tytułów). Mowa o Steel Ranger oraz Pains 'n' Aches - A Knight 'n' Grail Adventure.
Obie gry są już dostępne w sprzedaży cyfrowej (po 4,99 dolców każda), ale najwięksi oldskule będą mogli zaopatrzyć się również w wydania pudełkowe. Takowe zadebiutują w marcu tego roku w trzech wersjach dla każdego z wymienionych tytułów. Zamówienia można składać w sklepie wysyłkowym Binary Zone Interactive Retro Store.

sr_box_sm
Steel Ranger to przygodowa gra akcji, której demo można pobrać (oraz kupić pełną, cyfrową wersję) z tego miejsca. Pudełkowa edycja Budget za 6,99 funtów (ok. 32 zł) to nic innego jak dyskietka w kolorowym, dobrej jakości opakowaniu wraz z instrukcją. Druga w kolejności wersja Premium zostanie dodatkowo zapakowana w plastikowe pudełko, a jej cena została ustalona na poziomie 13,99 funtów (ok. 65,90 zł). Zdecydowanie najlepiej prezentuje się Collector's Edition Box Set, które za promocyjne 29,99 funtów (141,30 zł), poza dyskietką z grą i kartonowym boksem oferuje:
- drukowaną instrukcję
- soundtrack na płycie CD (spoko, posłucham na C64)
- kartę z grafiką
- tematyczne odznaki
- naklejki
- brelok
- plakat
- mapę gry
 Poniżej prezentujemy, jakkolwiek by to nie brzmiało, oficjalny zwiastun filmowy gry:

pna_box_sm

Pains 'n' Aches reprezentuje podobny gatunek co Steel Ranger, choć tu już zmieniamy kosmiczne wojaże na klimaty typowo fantasy. Również w tym przypadku do wyboru mamy trzy wersje gry (Budget, Premium i Collector's Edition Box Set), przy czym wydanie kolekcjonerskie w porównaniu ze Steel Ranger nie zawiera jedynie mapy.


Niezależnie od wybranej wersji oraz gry, koszt wysyłki do Polski wynosi 5,15 funtów (ok. 24,25 zł) przesyłką zwykłą lub 10,15 funtów (ok. 47,80 zł) rejestrowaną. Niestety, nie przewidziano wydania na kasecie, a szkoda bo NIE KAŻDEGO STAĆ NA STACJĘ DYSKÓW DO KOMODORA, a komunia już była...

UWAGA! Podane ceny obowiązywały w chwili pisania niniejszej wiadomości. Mogą się zmienić w zależności od tego kiedy czytasz tego newsa. Produkt może być również już niedostępny.

© Must Have Edition
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci