Menu

Must Have Edition

Strona poświęcona kolekcjonerskim, limitowanym i specjalnym wydaniom gier. Rzadkie gadżety i najświeższe informacje z Polski i ze świata.

Za pięć dwunasta - Shadow of the Colossus

musthaveedition

Już tylko kilka dni pozostało do premiery nowej wersji Shadow of the Colossus. Remake kultowego dzieła studia Team Ico zadebiutuje w Polsce 7 lutego wyłącznie na PlayStation 4.

image.php
Przeglądając rodzimą ofertę warto odnotować, że sklepy GRY-OnLine oraz Muve datę wydania Shadow of the Colossus PL ustawiły z tygodniowym poślizgiem. Inne punkty zgodnie twierdzą, że gra po polsku pojawi się w najbliższą środę, ale niewykluczone, że wysyłka pudełek trochę się opóźni.

 

 Wybrane sklepy  Cena  Najtańsza wysyłka
 CDP.pl  139,99  0 (Paczka w Ruchu)
 GRY-OnLine  137,90 (i 144,90)  0 (Paczka w Ruchu)
 Muve  139,90 (i149,90)  0 (Paczka w Ruchu)
 Grymel  149,90  0 (Paczka w Ruchu i PP)
 3Kropki.pl  139,90  5,99 (Paczka w Ruchu)
 Konsoleigry  139,90  9,99 (Poczta Polska)
 Saturn  139  9,97 (kurier)
 RTV Euro AGD  139  0 (kurier)
 Media Expert  139,99  0 (kurier)

 

Zarówno GRY-OnLine jak i Muve na 7 lutego proponują importowaną, angielską edycję gry (a więc też bez polskich napisów na opakowaniu) odpowiednio za 137,90 zł i 139,90 zł (darmowe wysyłki do kiosków Ruchu). Polskie wersje są nieco droższe.
Z pozostałych sklepów z ofertą wybija się RTV Euro AGD gdzie za produkcję zapłacimy 139 zł z darmowym kurierem, a dla wszystkich zamawiających w przedsprzedaży przygotowano motyw do PS4 i cyfrowy gift w postaci miecza regenerującego zdrowie.

asas
Szperając w zagranicznych sklepach warto pochylić się nad propozycją base.com, gdzie za 27,71 euro (ok. 115 zł) zakupimy angielską wersję gry. Opcja do zastanowienia nawet dla osób mniej oswojonych z językiem Szekspira, bo remake, tak samo jak i pierwowzór, do zbyt przegadanych nie należy. Do Polski pudełko z grą może trafić za równowartość ok. 7 zł. Do tego dochodzą preorderowe bonusy, takie same jak w RTV Euro AGD.
dfdsaf
Na zachodnim rynku wypuszczono również edycję specjalną zawierająca dodatkowo steelbook, pocztówki, drukowaną instrukcję, mapę, naklejki i szereg cyfrowych dóbr. Niestety, wydawnictwo nie jest już dostępne w sprzedaży, ale warto czasem zaglądać na Amazona czy aby przypadkiem nie pojawił się nowy nakład. Fani figurek mogą za to bez przeszkód zamówić z GameStopu wielkiego kolosa zminiaturyzowanego do 11 centymetrów. Koszt to 24,99 euro, a więc ok. 104 zł.

wgtw1

UWAGA! Podane ceny obowiązywały w chwili pisania niniejszej wiadomości. Mogą się zmienić w zależności od tego kiedy czytasz tego newsa. Produkt może być również już niedostępny.

© Must Have Edition
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci