Menu

Must Have Edition

Strona poświęcona kolekcjonerskim, limitowanym i specjalnym wydaniom gier. Rzadkie gadżety i najświeższe informacje z Polski i ze świata.

Zegar i srebrne naszyjniki od Square Enix

musthaveedition

Firma Square Enix zapowiedziała nowe gadżety związane z jej dwoma popularnymi seriami. Tym razem przygotowano coś dla fanów Final Fantasy oraz Kingdom Hearts.

adsgfafg
Wielbiciele połączonego uniwersum Disneya i flagowej serii japońskiego producenta mogą już składać zamówienia przedpremierowe na inspirowany marką kwarcowy zegar ścienny. Produkt zadebiutuje w sierpniu tego roku i oprócz motywu z Kingdom Hearts w formie witrażu, zaoferuje również nocne podświetlenie. Trzeba przyznać, że zegar wygląda całkiem gustownie, a cena za jego sprowadzenie do Polski to 103,49 euro, a więc ok. 430 zł. Do tego należy doliczyć 20,99 euro (ok. 87,10 zł) za przesyłkę.

asfasfc1
Na większy wydatek powinni przygotować się entuzjaści Final Fantasy, a w szczególności podserii Dissidia. Japoński koncern zapowiedział bowiem serię srebrnych naszyjników przedstawiających najważniejsze postacie cyklu. Podobizny takich charakterów jak Noctis, Lightning czy Terra Brandford zawisną na piersiach fanów w czerwcu tego roku. Cena za taką przyjemność nie będzie jednak mała - koszt jednego wisiorka to 161,99 euro, czyli ok 672,30 zł. Biorąc pod uwagę, że w całej linii naszyjników znajdziemy aż 15 różnych wariantów, za całość w polskich złotówkach musielibyśmy zapłacić, bagatela, ok 10 084 zł. Plus rzecz jasna przesyłka, Square Enix nie popuści. Wysoką cenę za produkt tłumaczy jego wysoka jakość. Wisiorki wykonane będą z prawdziwego srebra, wizerunek bohatera (w formie monety) zostanie wygrawerowany laserem, a na połączeniu z łańcuszkiem znajdziemy kamień szlachetny. Wszystko oczywiście ku chwale 30 rocznicy Final Fantasy.

asfasf

© Must Have Edition
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci